Učbeniški sklad

NAROČANJE UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV za šolsko leto 2020/2021

Bodoči dijaki 1. letnikov

Za šolanje na Gimnaziji Kranj potrebujete učbenike in delovne zvezke. Večino učbenikov si lahko izposodite iz učbeniškega sklada. To storite tako, da ob vpisu oddate naročilnico za učbeniški sklad.

Gradiva, ki jih ni v učbeniškem skladu, je potrebno kupiti. Če želite, lahko naročilo za ta gradiva oddate ob vpisu, prejeli pa jih boste na začetku šolskega leta 2020/2021.

Pri tem ne pozabite oddati soglasja, ki ga potrebujemo, da lahko vaše naročilo posredujemo naprej.

Ostali

Dijaki vseh ostalih letnikov lahko delovne zvezke (in učbenike, ki jih kupite) naročite preko spletne aplikacije. Pri tem ne pozabite oddati soglasja.

Učbenikov iz sklada ni potrebno naročati. Prejeli jih boste na začetku prihodnjega šolskega leta brez predhodnega naročila. Kdor česar ne bo potreboval, bo to sporočil knjižničarki ob izposoji. Prav tako v primeru, da ne boste potrebovali nobenega učbenika iz sklada.

Za prijavo v sistem potrebujete uporabniško ime in geslo, ki ju boste prejeli po e-Asistentu. Za prijavo najprej kliknite na spodnjo povezavo, nato pa na novi strani v meniju zgoraj klinite na "Prijava".

Če ste izgubili soglasje za posredovanje podatkov, ga lahko natisnete sami. Oddate ga lahko v tajništvu ali v času vračanja učbenikov.

Če potrebujete več informacij, pišite na sklad@gimkr.si.

Odgovori na pogosta vprašanja

2016 2017 2018