Učbeniški sklad

NAROČANJE UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV za šolsko leto 2019/2020

Bodoči dijaki 1. letnikov

Za šolanje na Gimnaziji Kranj potrebujete učbenike in delovne zvezke. Večino učbenikov si lahko izposodite iz učbeniškega sklada. To storite tako, da ob vpisu oddate naročilnico za učbeniški sklad.

Gradiva, ki jih ni v učbeniškem skladu, je potrebno kupiti. Če želite, lahko naročilo za ta gradiva oddate ob vpisu, prejeli pa jih boste na začetku šolskega leta 2019/2020.

Pri tem ne pozabite oddati soglasja, ki ga potrebujemo, da lahko vaše naročilo posredujemo naprej.

OPOMBA:

Profesorji slovenščine uporabljajo različna delovna zvezka: Barve jezika 1 ali Na pragu besedila 1. Če doma nimate nobenega oziroma potrebujete enega ali drugega, naročite kar oba. Oddana naročila bomo pregledali, jih uskladili s seznami gradiv po oddelkih, ko bo v mesecu avgustu znana dokončna razporeditev dijakov po oddelkih. Dijak bo prejel le tisti delovni zvezek, katerega zahteva profesor/-ica, ki bo dijaka učil slovenščino.

Ostali

Dijaki vseh ostalih letnikov učbenike in delovne zvezke naročite preko spletne aplikacije. Pri tem ne pozabite oddati soglasja.

Za prijavo v sistem potrebujete uporabniško ime in geslo, ki ste ju prejeli v šoli. Za prijavo najprej kliknite na spodnjo povezavo, nato pa na novi strani v meniju zgoraj klinite na "Prijava".

Če ste izgubili soglasje za posredovanje podatkov, ga lahko natisnete sami. Oddate ga lahko v tajništvu ali v času vračanja učbenikov.

Če potrebujete več informacij, pišite na aljosa.brlogar@gimkr.si.

Odgovori na pogosta vprašanja

2016 2017 2018