Koledar

sreda
2020/04/08
18. marec 2020

Podaljšanje roka za oddajo prijave na razpis

Kandidate obveščamo, da je bil podaljšan rok za oddajo prijave za vpis v eVŠ v prvem prijavnem roku na Razpis za vpis na dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2020/2021 do 9. aprila 2020.

30. marec 2020

Matura 2020

Dopis dr. Darka Zupanca, direktorja Rica, namenjen letošnjim maturantom splošne in poklicne mature. LINK

1. april 2020

Prijavno – vpisni postopek za vpis v srednjo šolo za šolsko leto 2020/21

Rok za prijavo kandidatov za vpis v srednje šole je prestavljen. Natančni datumi za izvedbo postopka še niso znani. Nov rok bo določen, ko bo znano, kdaj se bodo otroci vrnili v šolske klopi. Tisti kandidati, ki so prijavnico že oddali, jim nove ne bo treba pošiljati.
Vse nadaljne potrebne informacije bodo kandidati pravočasno dobili v šolah, objavljene pa bodo tudi na straneh ministrstva.