21. julij 2020

OBRAZCI ZA DIJAKE 1. LETNIKA IN NJIHOVE STARŠE

DIJAKI: prosim, da obrazec za krst prvošolcev izpolnite do petka, 7. 8. 2020. Obrazec najdete tukaj.

STARŠI:
prosimo, da izpolnjen obrazec za eAsistenta pošljete do petka, 14. 8. 2020, na mail eva.gasperlin@gimkr.si ali po pošti na Gimnazija Kranj, Koroška c. 13, 4000 Kranj. Obrazec najdete tukaj.

6. julij 2020

Uradne ure

Uradne ure med počitnicami so ob sredah med 10. in 12. uro.
Šola bo od 23. julija do 9. avgusta zaprta. V tem času ne bo uradnih ur.

Maturantje: vsi, ki ne boste prevzeli spričeval na podelitvi, bo prevzem maturitetnih spričeval možen od 14. do 16. julija v tajništvu šole, pozneje pa v času uradnih ur.