Šahisti kranjske gimnazije pometli s konkurenco


25.06.2014

Gimanzija Kranj je med vsemi šolami v šahu osvojila prvo mesto. Zmagoviti so bili številni posamezniki.

 

Gimnazija Kranj, 10. junij 2014

avtor: Mitja Hribar

 

V torek, 10. junija 2014, je v Ljubljani potekal še zadnji izmed devetih letošnjih turnirjev Ciklusa srednjih šol in gimnazij. Na turnirju sta Luka Golob in Nejc Blaznik zasedla drugo in tretje mesto, Ana Konc pa je bila najboljše dekle. Potem pa je prišla razglasitev skupnega seštevka. Nejc Blaznik in Rok Škrlep sta v absolutnem seštevku zasedla drugo in tretje mesto, Katarina Legat pa je osvojila drugo mesto med dekleti.To pa še ni bilo vse. Sledile so razglasitve po kategorijah, kjer so naši gimnazijci pometli s konkurenco. Rihard Kopač je osvojil zlato medaljo med fanti do 20 let, v kategoriji fantov do 19 let so naši fantje pobrali vse medalje, in sicer Rok Škrlep zlato, Domen Kern srebrno in Primož Petrič bronasto. V kategoriji do 18 let je Nejc Blaznik osvojil zlato medaljo, Luka Golob pa v kategoriji do 16 let srebrno. Poleg tega sta Katarina Legat in Ana Konc v kategoriji deklet do 19 let osvojili zlato in srebrno medaljo. Naša šola je dobila tudi posebno priznanje: prvo mesto med šolami na tekmovanju.
 


   
         
   

Uporabne povezave

Virtualni sprehod po Gimnaziji

Izdelava virtualnega ogleda
 
Mednarodna matura
IB Diploma Programme


Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

EU skladi

Erasmus

KRsKOLESOM

Šola za starše
2020 2021 2022
maj junij julij
p t s č p s n
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Sodelujemo z:


Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies).  Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogocajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Ne strinjam se