V Kranju je bila napetost velika


15.12.2017

22. prijateljsko športno srečanje med Gimnazijo Kranj in Škofijsko klasično gimnazijo v prid gostiteljem.

 

Avtor: Jan Krajnik iz 3. c

 

V torek, 12. 12. 2017, je na Planini v športni dvorani potekalo že 22. prijateljsko športno srečanje med Gimnazijo Kranj ter Škofijsko klasično gimnazijo. Športniki so se pomerili v treh disciplinah – fantje v odbojki ter nogometu in dekleta v nogometu. Fantje so tako v odbojki kot v nogometu prepričljivo zmagali, medtem ko so dekleta v nogometu na žalost izgubila.

Najprej je bila na sporedu odbojka. Fantje so se odlično ujeli in prvi set prepričljivo dobili s 25 : 15. Drugi set je bil bolj napet, saj sta bili obe ekipi praktično ves čas izenačeni, ekipa iz Škofijske gimnazije je imela prva celo set priložnost, ki pa so jo naši ubranili ter svojo drugo izkoristili in si tako 2. set in s tem zmago zagotovili s 27 : 25.

Sledil je nogomet deklet. Naša dekleta so bila borbena, a ne dovolj uigrana. Po prvem polčasu je bil rezultat 3 : 1 v prid Škofijske gimnazije, v drugem polčasu pa se je ta številka le povišala in tekma se je zaključila z rezultatom 6 : 1. Tekmo je zaznamovala tudi poškodba prve strelke Škofijske gimnazije, ki je zadela kar 4 od 6 golov.

Zadnja tekma je bila nogometna tekma fantov. Naši fantje so prikazali vrhunsko predstavo in ekipi Škofijske klasične gimnazije niso puščali niti najmanjše možnosti. Že po prvem polčasu so naši nogometaši vodili z rezultatom 5 : 0, na koncu tekme pa je ta prednost narasla kar na 8 : 0. Igra naših je bila res odlična ter pravi užitek za gledalce, ki so za vse naše športnike bučno navijali.

Končni rezultati:

odbojka fantje: Gimnazija Kranj : Škofijska gimnazija, 2 : 0

nogomet dekleta: Gimnazija Kranj : Škofijska gimnazija,  1 : 6

nogomet fantje: Gimnazija Kranj : Škofijska gimnazija, 8 : 0   
         
   

Uporabne povezave

2019 2020 2021
avgust september oktober
p t s č p s n
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.Mednarodna matura
IB Diploma Programme

EU skladi

Erasmus

KRsKOLESOM

Šola za starše
Sodelujemo z:


Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies).  Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogocajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Ne strinjam se